• BOHOSLUŽBY: Neděle 9.00
 • Kollárova 7, Hustopeče
 • AC Hustopeče

  Sederová večeře

  Datum události:

  Velikonoční bohoslužba bude již ve čtvrtek 18. dubna od 18,00, kdy si připomeneme poslední Ježíšovu večeři před svým ukřižováním.

  Kázání Martin Fridrich

  Datum události:

  Dalším hostem v tomto roce bude Martin Fridrich z VOŠMT Kolín

  Výjezd Malawi

  Datum události:

  První letošní výjezd do Afriky se uskuteční od 28. dubna do 11. května 2019. Této cesty se účastní Karel Fridrich, Jan Gavlík a Jana Svojáková.

  Povídání o čaji – Marian Lokaj

  Datum události:

  Každý rok na velikonoční pondělí pořádáme besedu či přednášku na dané nějaké zajímavé téma. Letošní rok jsme opět pozvali Mariana Lokaje, který nám před dvěma lety povídal o kávě. Letošní téma je čaj. Začátek je v 10,00.

  Adventní koncert a povídání o Malawi

  Datum události:

  Letošní advent se nám naskytla příležitost spojit adventní koncert a povídání o cestách do Malawi. Hudbu zajišťuje jazzová skupina Jezero. Večerem provází Karel Fridrich.  Začátek v 18,00

  Zářící oči

  Datum události:

  Jako každý rok pořádáme odpolední program pro děti ze sociálně slabších rodin. Začátek je v 15,00

  Bohoslužba díkůvzdání

  Datum události:

  Každý rok třetí neděli v září slavíme Den díkůvzdání. Chceme tak vyjádřit vděčnost Bohu za vše, co nám dává a radovat se z toho. K této oslavě vždy zveme i nějakého vzácného hosta. Věříme, že i letos nebude výjimka.

  Setkání s bratrem z Jižního Súdánu

  Datum události:

  O životě v Jižním Súdánu bude hovořit muž, který toho již hodně zažil. Prošel si mnohým pronásledováním a Bůh byl s ním a dokazoval svou moc na jeho životě. V České republice bude pouze dva dny, proto vás zveme na speciální bohoslužbu, která začíná v 18,00.

  Africký večer

  Datum události:

  Během května se vrátil tým pastora Fridricha z Malawi a koncem června opět vyráží na další Africké dobrodružství. Tentokrát do Tanzanie stavět ubytovnu pro sirotky. Mezi těmito výjezdy se uskuteční setkání při kterém se můžete dozvědět spoustu zajímavých věcí o zemích, které pastor Fridrich v Africe navštívil. K prohlédnutí budou také předměty, které si ze svých cest přivezl. Toto setkání bude umocněno i ochutnávkou jídel, jež se v této oblasti vaří. Začátek je v 18,00 v Křesťanském centru AC na Kollárově ulici.